Yeşil Pasaport ile Amerika Vizesi

Anasayfa / Yeşil Pasaport ile Amerika Vizesi 19 Mart 2015

Yeşil pasaport almak isteyenler üst düzey devlet görevlileri olmalıdır. TBMM eski bakan ve belediye görevlileri de alabilir. Yeşil pasaport ile Amerika vizesi almak isteyenler 4 adet fotoğraf ve pasaport ücretini nüfus cüzdanları ile beraber başvuru sırasında yanında götürürler. Amerika vizesi almak isteyenler daha dikkatli olmalıdır. Amerika herkese hemen vize hakkı uygulamaz. Gerekli araştırmaları sıkı şekilde yapar. Vize işlemlerinde kalma sürelerini 6 gibi süre ile uzatabilirler. Vize işlemlerinde sizlere belirli sorular sorulur. İş amaçlı gittiğinizi belirtmeniz gerekir. Belirli bir miktar ücreti vize işlemlerinden önce mutlaka yatırmalısınız. Danışman firmaları bu konuda sizleri yönlendirecektir.

Amerika’ya gitmek isteyenlerin özellikle Amerika turistik vizesi almak isteyenlere yeni kanunlarla değişiklikler getirilmiştir. 10 Nisan 2014 tarihi itibari ile elektronik vize işlemlerine geçiş yapıldı. Amerika dışında sizlerden ikamet bilgileri de istenir. Havaalanları ve sınır kapılarında vize işlemleri bu tarih itibariyle kalkmıştır. Tek ve çoklu giriş vizeleri için farklı işlemler uygulanır.3 aydan fazla süre ile kalacaksanız mutlaka resmi kurumlardan izin belgesi şarttır. Turist olarak gezdiğinize dair bilgileri sizler bildirmelisiniz. İş amaçlı ya da turistik ziyaret olarak gidecekseniz bunların ayrıntılı dökümlü belgelerini sizlerin sunması gereklidir.

Amerika yolculuğu sırasında Amerika turistik vizesi için gerekli evraklar sizler doğru ve düzenli şekilde yanınızda bulundurmalısınız. Danışmanlık şirketleri sizlere bu konuda yardım eder. Sizler kendiniz başvurunuzu yapmalısınız. Ciddi ve güvenilir olduğunuzu gösterici hareketler sergilemeniz çok önemlidir. Sosyal ve ekonomik durumunuzu ayrıntılı belgelerle bildirmeniz de önemlidir. SSK çalışanlarından ayrı evraklar istenir. Bandrol takipleri sınır kapılarında olur ve 90 gün süre ile yapılır. Sağlık belgesi ve tüm evraklarınızın eksiksiz şekilde olması da gereklidir. E-vize uygulama işlemleri ile hizmetler daha kısa sürede yapılıyor. 90 günden fazla kalma süresi yapacaklar izin belgesini Büyükelçiliklere vermesi zorunludur. Amerika ziyaretlerini yapacak olan kişiler küçük mülakata alınırlar. Mülakat ile sizler bilgilerinizi doğru şekilde anlatmalısınız. Pasaportunuzda Suriye giriş çıkışı olanlar vize alma işlemlerinde daha dikkatli olurlar. Amerika sık araştırma işlemleri uygular.

Amerika Vizesi

Amerikavizesi.com, vize başvurusu yapacak kişilerin en pratik ve en güvenilir şekilde Amerika Vizesi sahibi olmasını sağlamak için deneyimli vize danışmanları kadrosu ile hizmet vermektedir. Vize alımını en kısa sürede gerçekleştirmek için dört pratik adım uygulanmaktadır. Amerika vizesi için gerekli belgeleri hazırlayın, evraklarnızı kontrol edelim ve uçak bileti, konaklama, seyahat sigortası gibi konularda size yardımcı olalım, evraklarınızı konsolosluğa teslim edelim, vizeniz çıktığında teslim edelim.

footeriletisim

İLETİŞİM

29 Ekim Cad. İstanbul Vizyon Park 2.Blok 4.Kat No:410

E-mail : info@amerikavizesi.com

Fax : +90 212 542 38 94