Vize Süremi Aştım Ne Yapmam Gerekiyor

Anasayfa / Vize Süremi Aştım Ne Yapmam Gerekiyor 24 Kasım 2014

Vize süreleri aşımlarında özellikle Türkiye’den ayrıldığınız zaman belirli bir ücret ödemeniz gereklidir. Ceza süreleri vize süresine göre farklı uygulanır. Vize sürenizi aştıysanız Türk Büyükelçiliğine başvuru yapmanız gereklidir. Süre aşım cezalarında parayı yatırdığınız zaman tekrar vizenizi uzatabilirsiniz. Vize cezasını ödemezseniz sizleri sınır dışı da yapabilirler. Ülkeye tekrar giriş çıkışlarınız zorlaşacaktır. Para cezası sizlerin ne kadar süre geciktirdiğinize göre değişir. 1 ila 15 gün süresinde vize süresi aşımında Türkiye’ye giriş yasağı yoktur. 19 ile 90 gün arasında ise Türkiye’ye 3 aylığına giriş yasağı konulur. 90 günden fazla aşımlarda Türkiye’ye 6 ay süre ile yasak konur.
Vize süreleri ülkeden ülkeye değişiklik gösterir. İlk olarak gideceğiniz ülke kurallarını iyi bilmeniz de önemlidir. Bu sebeple sizler ilk olarak danışmanlık şirketleri aracılığı ile yeni olacak kuralları da öğrenmiş olursunuz. Vize süreleri farklı cezalar oluşturur. İlk olarak kendiniz hangi ülkeye ne amaçla gideceğinizi bildirmeniz gereklidir. Vize işlemleri öncesinde belirli bir ücret sizden alınır. Bankaya yatırırsınız ve pin numarası sizlere verilir. Tüm vize işlemleri sürecince işlem takibinizi aldığınız pim ile yaparsınız. İşlemlerinizi danışmanlık firmaları ile daha hızlı şekilde yaparsınız. İş zamanınız size kalmış olur.
Vize süresinin 90 gün aşımında ceza işlemleri başlar. Türkiye sıkı tedbirler alan bir ülkedir. Amerika ülkesi kendi vatandaşlarını vize geciktirmemeleri için uyarır. Sizlere en sağlıklı bilgiyi danışmanlık firmaları kısa sürede sunar. Danışmanlar aracılığı ile vize alımınız daha hızlı süreçte sizlere sunulur. Vize süresinin aşılmaması için sizler ilk olarak gideceğiniz ülkenin bilgilerini almanız gereklidir. Kısa sürede ve hızlı çözümlerle danışman rehber firmaları istediğiniz ülkenin vize şartlarını sizlere sunar. Vize işlemlerinde günü ve saatinde hazır bulunmanız gereklidir. Randevu süresi kaçırdığınız zaman işlemleriniz diğer aya sarkar. Gideceğiniz ülkeye ne amaçla gideceğinizi açık şekilde belirten evrakları da yanınızda her zaman taşımalısınız. Evraklarınızın hepsi gerçek bilgilerden oluşmalıdır. Sizlere kolaylık sağlaması açısından sizlerin işlerini danışmanlık firmaları kısa sürede takip eder. Zaman size kalır ve sizler de daha bilgili şekilde elçiliğe gidersiniz.

Amerika Vizesi

Amerikavizesi.com, vize başvurusu yapacak kişilerin en pratik ve en güvenilir şekilde Amerika Vizesi sahibi olmasını sağlamak için deneyimli vize danışmanları kadrosu ile hizmet vermektedir. Vize alımını en kısa sürede gerçekleştirmek için dört pratik adım uygulanmaktadır. Amerika vizesi için gerekli belgeleri hazırlayın, evraklarnızı kontrol edelim ve uçak bileti, konaklama, seyahat sigortası gibi konularda size yardımcı olalım, evraklarınızı konsolosluğa teslim edelim, vizeniz çıktığında teslim edelim.

footeriletisim

İLETİŞİM

29 Ekim Cad. İstanbul Vizyon Park 2.Blok 4.Kat No:410

E-mail : info@amerikavizesi.com

Fax : +90 212 542 38 94