Vize İşlem

Amerika Vizesi Danışmanlık

Amerika ülkesi her zaman fırsatlar ülkesi olarak kişilerin ilgisini uyandırmıştır. Amerika vizesi danışmanlık ile sizler gelişmiş ülkenin imkânlarından daha kolay şekilde yararlanacaksınız. Eğitim, sağlık ve tüm fırsatları Amerika’da bulacaksınız. Ülkeye giriş ve çıkışlar çok dikkatli şekilde araştırıldığı için sizlerin baştan her belgeyi dikkatli şekilde öğrenmeniz gereklidir. Amerika vizesi işlemlerinde diğer ülkelere göre daha sıkı tedbirler alınır. Vize işlemleri belirli bir süreci takip eder. Amerika ülkesine gitmek isteyenler ..

Amerika Vizesi İstanbul

Amerika vizesi ile sizler fırsatlar ülkesinin ayrıcalıklarından yararlanma hakkı elde edeceksiniz. Amerika vizesi almak belirli bir süreçten geçer. Amerika vize almak isteyenlere bazı sıkı tedbirler getirir. İşlem süreçleri için sizler hızlı bir sonuç almak istiyorsanız danışmanlık şirketleri aracılığı ile kısa sürede işlem kolaylığı elde etmiş olacaksınız. Amerika ülkesi vize randevusu öncesi belirli bir miktar parayı Türkiye İş bankası aracılığı ile yatırmanız gereklidir. Sizlere verilen pin numarası ile işlemlerinizin takibini sağlayacak..

Amerika İş Vizesi

Amerika vizesi diğer ülkelere göre zordur. Türkler özellikle çalışma şartlarının çokluğu nedeniyle büyülü ülke Amerika’ya gitmek ve hayat şartlarından yararlanmak isterler. Amerika vizesi almak isteyenlerin evraklarını çok dikkatli hazırlamaları ve hatta danışmanlık şirketlerinden de yararlanmaları gereklidir. Amerika ülkesine sadece gezme amacıyla gidilmez. Sizlerden sigortalı bir iş sahibi olmanız gerektiği evrak istenir. Bir yıl sigortalı işte çalışma durumunuz olmuşsa vize almanız kolay olur. Pasaport sürenizin 5 yıl olması da önemli bir ava..

Amerika Vizesi Parmak İzi Sistemi

Amerika ülkesi cazip fırsatları ile her zaman ilgi odağı haline gelmiştir. Amerika vizesi almak isteyen kişiler sıkı araştırmalar sonucunda Amerika vizesi alırlar. Ülkeye giriş ve çıkışlar sert tedbirler ile uygulanır. Pasaportunuzda Suriye gibi ülkelere giriş çıkış yaptığınız görünürse vize alma işiniz de uzar. Amerika ülkesi fırsatlar ülkesi olduğu için sizlerin evraklarınızı kısa sürede tamamlamanız ve doğru şekilde hazırlamanız istenir. Vize işlemleri öncesinde belirli miktar parayı Türkiye İş Bankası aracılığı ile yatırmış olma..

Yeşil Pasaport ile Amerika Vizesi

Yeşil pasaport almak isteyenler üst düzey devlet görevlileri olmalıdır. TBMM eski bakan ve belediye görevlileri de alabilir. Yeşil pasaport ile Amerika vizesi almak isteyenler 4 adet fotoğraf ve pasaport ücretini nüfus cüzdanları ile beraber başvuru sırasında yanında götürürler. Amerika vizesi almak isteyenler daha dikkatli olmalıdır. Amerika herkese hemen vize hakkı uygulamaz. Gerekli araştırmaları sıkı şekilde yapar. Vize işlemlerinde kalma sürelerini 6 gibi süre ile uzatabilirler. Vize işlemlerinde sizlere belirli sorular sorulur. İş amaçlı gittiğinizi ..

Amerikan Konsolosluğu

Diplomatik ilişkiler konusunda yaklaşık son yüz yıldır oldukça aktif bir durumda bulunan Amerika Birleşik Devletleri, uluslararası ilişkilerin ana aktörleri arasında bulunuyor.NATO, ve BM gibi dünya çapında oldukça büyük öneme sahip uluslararası örgütlerin kurucu üyelerinden olan ABD'nin uluslararası ilişkilerde faal bir durumda olmaması pek tabi beklenmiyordu. ABD-Türkiye ilişkileri askeri, ticari, ekonomik bir çok anlaşmayla daha da sıkılaşmış durumuda.Türkiye'nin 3 şehrine konsolosluk, başkente ise büyükelçilik açan Amerika Birleşi..

Amerika Vizesi için Gerekli Evraklar

Amerika vize başvurusu için gerekli evraklar listesi Pasaport (Geçerlilik süresi en az 6 ay olmalıdır.) Vize Başvuru Formu ( Yolcular tarafından imzalanması gerekmektedir.) Antetli kağıda konsolosluğa hitaben dilekçe.( Gidiş amacını belirten, şirket yetkilisi tarafından ıslak kaşeli ve imzalı vize talep dilekçesi.) 2 adet biometrik fotoğraf. ( Arka fon beyaz ve yeni çekilmiş olmalıdır.) Şirket imza sürküleri fotokopisi. Orjinal faaliyet belgesi.(Son 3 ay tarihli) Banka hesap cüzdanları.(Hesap hareketleri ve bakiyesi bulunan, güncel tarihli.) Seyahat s..

Pasaport

Pasaportun tanımı ''Kanunda belirlenen yetkili makamlarca verilen ve hamillerine bir ülkenin milli hudutlarından diğerine geçmeyi sağlayan belgedir. '' şeklindedir.Ülke değiştirmeniz durumunda en acil olarak ihtiyacınız olan belge pasaporttur. Pasaportlar Türkiye Cumhuriyeti'nde 5'e ayrılmaktadır; 1- Diplomatik ( siyah ) pasaport 2- Hususi ( yeşil ) pasaport 3- Hizmet ( gri ) pasaport 4- Normal ( bordo ) pasaport 5- Eski ( lacivert ) pasaport Bunların dışında geçici pasaportlar belirli bir süreliğine verilmektedir. Diplomatik pasaportl..

Amerika Vize Ücreti

Vize başvuruları sırasında gerçekleştirilen işlemler insanları bir hayli yormaktadır.Ülkeden ülkeye bu durum sıklıkla değişmektedir.Özellikle Amerikan başkonsoloslukları daha sıkı tedbirler uyguladığı için başvuru yapan şahıs ya da kurumların daha fazla vakit ayırmaları gerekmektedir. Vize başvuruları birçok yönden oldukça zahmetli bir hal almaktadır.Evrakların birden fazla kurumdan alınması bu durumu savunabilmek adına bahsedilen ilk argüman olabilir.Evrakların toplanması işlemi zaman zaman 1 haftayı geçebilmektedir.Aynı zamanda başvuruyu yap..

Amerika Vize Randevu

Dünyanın birçok yerinde fırsatlar ülkesi olarak adlandırılan Amerika, yılda binlerce yabancı turisti ağırlıyor.Her yıl gittikçe artan bu sayı ile birlikte zaman ilerledikçe daha kozmopolitik bir hal alan ülke, her anlamda bir çeşitliğiğe ve renkliliğe sahip durumda. Amerika'nın yıllar geçtikçe artan bu popülaritesinin altında sanat, müzik, sinema, siyaset, iş dünyası ve eğitim alanlarında ön plana çıkmış olmasının büyük önemi bulunmakta.Özellikle hollywood'ın önemli bir etkisi olduğu açık.Her yıl gişe rekorları kıran en az 2 ya da ..

1
2

Amerika Vizesi

Amerikavizesi.com, vize başvurusu yapacak kişilerin en pratik ve en güvenilir şekilde Amerika Vizesi sahibi olmasını sağlamak için deneyimli vize danışmanları kadrosu ile hizmet vermektedir. Vize alımını en kısa sürede gerçekleştirmek için dört pratik adım uygulanmaktadır. Amerika vizesi için gerekli belgeleri hazırlayın, evraklarnızı kontrol edelim ve uçak bileti, konaklama, seyahat sigortası gibi konularda size yardımcı olalım, evraklarınızı konsolosluğa teslim edelim, vizeniz çıktığında teslim edelim.

footeriletisim

İLETİŞİM

29 Ekim Cad. İstanbul Vizyon Park 2.Blok 4.Kat No:410

E-mail : info@amerikavizesi.com

Fax : +90 212 542 38 94