Rockfeller Center

Anasayfa / Rockfeller Center 24 Kasım 2015

Rockefeller Center ve Top of The Rock

Rockfeller Center

Rockfeller Center

Empire State’yi gönül rahatlığı ile seyredebileceğiniz bu devasa plaza size ego pompayalabilir. Tüm şehir ayaklar altına gelince ‘ABD’miş Pehh’ demenize sebep olabilecek bir yer. Rahat rahat söyleyin Türkçe bilmiyorlardır herhalde! Plazanın önünde yatan altın adam heykelini görmüş olabileceğinizi sanıyoruz. Filmlerde çok kullanılmış bir alandır. Şunu da ekleyelim, buranın sahibi İlluminatici diyorlar. Top of The Rock ise bir gözlem noktası aslında. Çıkıp gezmek için bilet almanız lazım tabi bulabilirseniz. İnternetten almakta fayda var. En tepeye çıkın ve özgürlüğü kanınızda hissedin.

Chrysler Building

Chrysler Building

Chrysler Building

Naif yapısı ile kibar bir hanımefendiyi andıran bu yapı estetik olarak göz dolduruyor. Tepesi ışıl ışıl olan bina küçük çapta ışıklandırma ile abartıya kaçmamayı istemiş. Binaya bakmaya doyamazsınız. Hala bakıyor musunuz?

Bryant Park

Byrant Park

Byrant Park

Gez gez yorulanların ortak uğrak noktası olan bu park, çevresinde ahenkle dans eden binaların arasında dinlenme merkezi konumuna getirilmiş. Bir buluşma noktası görünümü veren bu yer yaz aylarında düzenlenen ücretsiz sinemalar ile bilniyor.

Grand Central Terminali, New York Public Library, Flatiron yazısına göt atmak istiyorsanız bir sonra ki yazımıza geçebilirsiniz.

Amerika Vizesi

Amerikavizesi.com, vize başvurusu yapacak kişilerin en pratik ve en güvenilir şekilde Amerika Vizesi sahibi olmasını sağlamak için deneyimli vize danışmanları kadrosu ile hizmet vermektedir. Vize alımını en kısa sürede gerçekleştirmek için dört pratik adım uygulanmaktadır. Amerika vizesi için gerekli belgeleri hazırlayın, evraklarnızı kontrol edelim ve uçak bileti, konaklama, seyahat sigortası gibi konularda size yardımcı olalım, evraklarınızı konsolosluğa teslim edelim, vizeniz çıktığında teslim edelim.

footeriletisim

İLETİŞİM

29 Ekim Cad. İstanbul Vizyon Park 2.Blok 4.Kat No:410

E-mail : info@amerikavizesi.com

Fax : +90 212 542 38 94