Amerika Vizesi Parmak İzi Sistemi

Anasayfa / Amerika Vizesi Parmak İzi Sistemi 28 Mart 2015

Amerika ülkesi cazip fırsatları ile her zaman ilgi odağı haline gelmiştir. Amerika vizesi almak isteyen kişiler sıkı araştırmalar sonucunda Amerika vizesi alırlar. Ülkeye giriş ve çıkışlar sert tedbirler ile uygulanır. Pasaportunuzda Suriye gibi ülkelere giriş çıkış yaptığınız görünürse vize alma işiniz de uzar. Amerika ülkesi fırsatlar ülkesi olduğu için sizlerin evraklarınızı kısa sürede tamamlamanız ve doğru şekilde hazırlamanız istenir. Vize işlemleri öncesinde belirli miktar parayı Türkiye İş Bankası aracılığı ile yatırmış olmanız da gereklidir.

25 Eylül 2014 tarihinde başlatılan uygulama ile Schengen vize müracaatları sırasında Vize Bilgi Sistemi için parmak izi alınmaktadır. Amerika vizesi parmak izi uygulaması şu an geçerlidir. Türkiye’de parmak izi uygulamasına geçmeye başlamıştır. 12 yaş altında olan çocuklardan ve bazı engelli kişiler bu parmak izi uygulaması dışında tutulmuştur. Alınan parmak izleri 5 yıl süre ile geçerlilik gösterir.

ABD vizesi parmak izi sistemi ile kişiler hakkında daha detaylı bilgiler de alınmış olacaktır. Amerika Türk vatandaşlarının pasaport türüne bakmadan herkese vize işlemi uygular. Amerika ülkesine vize başvurusunu 1 ay önceden yapmanız gerekir. Biometrik parmak izi sistemi gereklidir ve bu olay için sizlerin bizzat başvurusu gereklidir. Konsolosluk randevu sistemi ile çalışır ve size randevu saati verir. Randevu saatinizde sizlerin hazır bulunması ve evraklarınızı tam olarak getirmeniz gereklidir. Randevu saatinizi kaçırdığınız zaman işlemleriniz daha sonraki aylara atılır. Amerika ülkesine ne amaçla gideceğinizi belirtmeniz önemlidir. Sizlerden evi olması vize işlemlerinde kolaylık sağlayacaktır. Vize işlemleri öncesi pin numarası almanız da gereklidir. Bankaya yatırdığınız para karşılığında sizlere pin numarası verilir. İşlemlerinizi bu pin ile yürürlüğe sokarsınız. İşlemleriniz sırasında ne kadar bulunacağınızı da belirtmelisiniz. Uzun kalacaksanız elçiliklere bildirmeniz önem taşır. İşlem kolaylığı sağlaması açısından danışmanlık hizmetlerinden yaralanabilirsiniz. Sizlerin evrakları daha hızlı şekilde tamamlanır ve daha hızlı şekilde stres yaşamadan vize gününüzde hazır olursunuz. Danışmanlık hizmetleri aracılığı ile evraklarınızı eksiksiz şekilde tamamlayabilirsiniz. Vize saatinde tam olarak hazır olmanız da önemlidir.

Amerika Vizesi

Amerikavizesi.com, vize başvurusu yapacak kişilerin en pratik ve en güvenilir şekilde Amerika Vizesi sahibi olmasını sağlamak için deneyimli vize danışmanları kadrosu ile hizmet vermektedir. Vize alımını en kısa sürede gerçekleştirmek için dört pratik adım uygulanmaktadır. Amerika vizesi için gerekli belgeleri hazırlayın, evraklarnızı kontrol edelim ve uçak bileti, konaklama, seyahat sigortası gibi konularda size yardımcı olalım, evraklarınızı konsolosluğa teslim edelim, vizeniz çıktığında teslim edelim.

footeriletisim

İLETİŞİM

29 Ekim Cad. İstanbul Vizyon Park 2.Blok 4.Kat No:410

E-mail : info@amerikavizesi.com

Fax : +90 212 542 38 94