Nasıl Vatandaşlık Sertifkası (Citizenship Certificate) alabilirim?

Anasayfa / Nasıl Vatandaşlık Sertifkası (Citizenship Certificate) alabilirim? 25 Aralık 2014

Sertifika almak isteyenler Amerika’daki Göçmenlik ve Vatandaşlık ofislerinden bu işlemlerini gerçekleştirirler. Amerikan vatandaşı olmak isteyenler ABD ülkesinde doğmuş olmak içindiğer ülkelerin vatandaşlığından çıkmanız gereklidir. Ülkelerin vatandaşlığını almak için çoğunlukla belirli bir süre o ülkede yaşadığınızı gösteren evrakların olması gerekir. İşlem sürecinde vizelerinizi düzgün şekilde konsolosluğa onaylatmanız da önemlidir. Tüm ülkeler vatandaşlık sertifikasında belirli kurallar ister. Bazı ülkeler ise çifte vatandaşlık hakkını size verirler. Doğum sertifikası, vatandaşlık sertifikası belgeleri de önemlidir. 5 yıl süre ile yaşamış ve 18 yaşını doldurmuşsanız evrak teslimi ile vatandaşlık hakkı elde edersiniz. Ülkelerin tarihleri hakkında bilgi sahibi olmanız da önemlidir.

Sizlere belirli bir form verilir. Sizleri mülakata çağırırlar. Dil bilginiz ölçülür. Evlilik yolu ile de sertifika alınır. Eşlerden biri yabancı ise bu durum daha kolay şekilde çözülür. Belirli bir para yatırma miktarı ile de vatandaşlık sertifikası talep edilir. Ülkelerin istediği ücretler farklıdır. Vatandaşlık hakkı kazanmak için evrak ve belirli süre geçmesi de önemlidir. Vatandaşlık süresi neticesi danışmanlık firmaları tarafından takip işlemi ile sizlere kısa sürede bildirilir. Sizler gereken evraklarınızı randevu saatinizde ve zamanında bildirmelisiniz. Vatandaşlık isteyen ülkelerin soracağı soruları da sizlere danışmanlık firmaları önceden bildirirler. İşlem kolaylığı sağlamanız açısından her şeyi önceden hazırlamanız önemlidir.

Amerika Vatandaşlık sertifikası için sizlere belirtilen adreste ne kadar bir ücret yatıracağınız bellidir. İlk olarak yatıracağınız ücretin makbuzunu da saklamanız gereklidir. Sakladığınız makbuz ve diğer evraklarla birlikte sizler mülakata çağrılırsınız. Vatandaş olmanızı sağlayacak diğer kurum ve kuruluşlardan kaçınmanız gereklidir. Birçok kişi hayal ticareti yaparak insanları kandırma yoluna giderler. Güvenilir firmalar ile çalışmalı ve gerekli bilgileri almalısınız. Vatandaşlık konusunda yüksek miktarda para isteyen yerler olabilir. Gerekli bilgiyi her zaman sitemizden öğrenebilirsiniz. Vatandaşlık konusunda evlilik ile geçecekseniz eşiniz ile anlaşmalı evlilik yapabilirsiniz. Danışmanlık firması ile işlemleriniz ve evrak takibiniz daha hızlı şekilde çözülür. Sizler sadece günü bekler ve mülakata gidersiniz. İşlem rahatlığını firmamız aracılığı ile kolay şekilde yapacaksınız. Sizlere verilen gün ve saatte hazır bulunmanız yeterlidir.

Amerika Vizesi

Amerikavizesi.com, vize başvurusu yapacak kişilerin en pratik ve en güvenilir şekilde Amerika Vizesi sahibi olmasını sağlamak için deneyimli vize danışmanları kadrosu ile hizmet vermektedir. Vize alımını en kısa sürede gerçekleştirmek için dört pratik adım uygulanmaktadır. Amerika vizesi için gerekli belgeleri hazırlayın, evraklarnızı kontrol edelim ve uçak bileti, konaklama, seyahat sigortası gibi konularda size yardımcı olalım, evraklarınızı konsolosluğa teslim edelim, vizeniz çıktığında teslim edelim.

footeriletisim

İLETİŞİM

29 Ekim Cad. İstanbul Vizyon Park 2.Blok 4.Kat No:410

E-mail : info@amerikavizesi.com

Fax : +90 212 542 38 94