Amerika Vizesi Başvuru Merkezi

Anasayfa / Amerika Vizesi Başvuru Merkezi 2 Eylül 2014

Kurulduğu günden bu yanan müşterilerine oldukça profesyonel hizmetler veren firmamız, vize danışmanlığı konusunda bilgi birkimi yüksek, deneyimli bir ekiple birlikte çalışmaktadır.Bugüne kadar müşterilerinden oldukça olumlu dönüşler aldığımız söz konusu olduğu gibi birçok referansımız mevcuttur.Vize danışmanlığı sektöründe kendini ispatlayan bir firma olduğumuzun yanı sıra sektöre girdiğimiz ilk günkü gibi hevesli çalışmalar gerçekleştirerek tecrübe ve hevesi bir arada tutma gayreti içerisindeyiz.

Viza danışmanlığı yapan firmalar için sektörde gözle görülür bir artış söz konusu.Vize işlemlerinin müşteriler tarafından gerçekleştirilememesi ve oldukça zahmetli olması, bu görevi biz vize danışmanlarına bırakmakta.Vize danışmanlık firmaları direk konsolosluklarla görüşerek vize takip işlemi gerçekleştiriyor.Sektörde bulunma varlığımız bunun gibi birçok sebebe dayanaıyır.Peki bizler tam olarak neler yapıyoruz ;

  • Seyahat planlama, uçak bileti, otel rezervasyonu ve vize işlemleri konusunda hizmet vermekteyiz.
  • Seyahat planlamanızı en uygun şekilde yaparak sizlere iletiyoruz.
  • Vize işlemleri konusunda evraklarınızı hazırlamanıza destek olıuyor ve evraklarınızın geçerli olup olmadığını kontrol ediyoruz.Eksiksiz evrak teslimi gerçekleştiği takdirde konsoloslukla irtibata geçiyor ve sizin adınıza işlemleri gerçekleştiriyoruz.
  • Evraklar konsolosluklara gittikten sonra vize sonucunu sürekli olarak takip ediyor ve sizi durumdan haberdar ediyoruz.
  • Seyahat sigortası konusunda en kaliteli sigorta şirketleriyle görüşüp aracılık görevini üstleniyoruz.
  • Vizeniz konsolosluktan onay aldığı takdirde vizenizi sizlere teslim ediyoruz.
  • Vize konusunda herhangi bir problem olduğu takdirde işlemlerle tekrar ilgileniyor gerekli sonucu alıncaya kadar işlemi takip ediyoruz.


Turizm konusunda oldukça tecrübeli ve deneyimli bir ekibe sahibiz.Amerika vizesi için gerekli koşullar konusunda ekibimiz hiçbir ayrıntıyı atlamadan bütün yönleriyle evraklarınızı kontrol ediyor herhangi bir eksiklik ya da yanlışlık olduğu takdirde direkt olarak müdahale ediyor.Birçok kişinin danışmanlık servisi olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Amerika vizesi konusunda bildiğiniz gibi oldukça sıkı tedbirler uygulanmaktadır.Öyle ki yolcuları parmak izi kontrolünden bile geçiren ABD’li yetkililer vize konusunda da oldukça hassas bir duruş sergilemektedirler.Bu nedenle özellikle vize alımının daha zor olabildiği Amerika gibi ülkelerde yardım talep edebileceğiniz bir firma olarak isteklerinize açığız.Ufak bir prosedür nedeniyle iptal etmek zorunda kaldığınız seyahatleriniz için artık üzülmeyin.Bizden alabileceğiniz profesyonel danışmanlık hizmeti bu tip problemlerin rahatlıkla üstesinden gelebildiği gibi aynı zamanda fazla masraf yapmak zorunda kalmayacaksınız.Tüm bunların dışında ABD’ye varmadan önce firmamız tarafından ülke konusunda genel bir bilinç sahibi olacaksınız.Ülke konusunda bilmeniz gerekenleri, işinize yarayabilecek bazı konuları öğrenecek ve bilinçli bir şekilde seyahatinizi gerçekleştireceksiniz.Bir tatil seyahati için gitmeyi düşünüyorsanız uçak ve otel rezervasyonu işlemini de bizim danışmanlığımız dahilinde yapabilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletleri başkonsoloslukları hakkında yeterli deneyim sahibi olan firmamız, genellikle danışmanlığını yaptığı birey ya da kurumların işlemlerini sorunsuz bir şekilde yapmaktadır.Şu ana kadar tarafımıza herhangi olumsuz bir geri dönüş yaşanmamıştır.

Amerika Vizesi

Amerikavizesi.com, vize başvurusu yapacak kişilerin en pratik ve en güvenilir şekilde Amerika Vizesi sahibi olmasını sağlamak için deneyimli vize danışmanları kadrosu ile hizmet vermektedir. Vize alımını en kısa sürede gerçekleştirmek için dört pratik adım uygulanmaktadır. Amerika vizesi için gerekli belgeleri hazırlayın, evraklarnızı kontrol edelim ve uçak bileti, konaklama, seyahat sigortası gibi konularda size yardımcı olalım, evraklarınızı konsolosluğa teslim edelim, vizeniz çıktığında teslim edelim.

footeriletisim

İLETİŞİM

29 Ekim Cad. İstanbul Vizyon Park 2.Blok 4.Kat No:410

E-mail : info@amerikavizesi.com

Fax : +90 212 542 38 94