Amerikan Büyükelçiliği veya Amerikan Konsolosluklarına nasıl kayıt yaptırabilirim?

Anasayfa / Amerikan Büyükelçiliği veya Amerikan Konsolosluklarına nasıl kayıt yaptırabilirim? 29 Kasım 2014

Amerikan Büyükelçiliği kayıtlarını yaptırmanız için ilk olarak Amerikan Büyükelçiliği veya Amerikan Konsolosluklarına kaydınızı “SMART Traveler Program’ını indirerek ulaşabilirsiniz. Amerikan Dış İşleri Bakanlığı resmi sitesinden de gerekli bilgileri alabilirsiniz. Büyükelçiliklere kaydınızı yaptırarak hizmetlerden daha hızlı şekilde faydalanırsınız. Vize işlemleri öncesinde hangi belgeleri getirmeniz gerektiği sizlere detaylı olarak sunulur. Vize işlemlerinden önce yatıracağınız para ve alacağınız pin numarası ile sizler daha hızlı şekilde işlemlerinizi yapacaksınız. Vize ve tüm detaylar hızlı şekilde site adresi ile sizlere sunulacaktır.

Vize işlemleri sonrasında gideceğiniz ülke hakkında detaylı bilgileri almanız da sizlere büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Her ülkenin farklı protokolleri bulunur. İşlem hızlılığı açısından danışmanlık şirketlerinden yardım alarak işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz. Firmalar sizlere bu konuda büyük kolaylıklar sunacaktır. Kayıt işlemleri ile daha hızlı bir süreç yaşayacaksınız. Siteyi inceleyebileceğiniz gibi isterseniz bilgisayarınıza da programı indirerek gerekli talimatları daha kısa sürede öğrenirsiniz. Ülkelerin farklı süreçleri olduğu için vize işlemleri öncesi kayıt yaptırılması önemlidir. Turistik ya da iş gezilerinde de yaptırılması önemle tavsiye edilir.

Amerikan Büyükelçiliği kayıt işlemleri bilgisayar aracılığı ile hızlı şekilde yapılır. Danışmanlık firmaları yardımı ile daha hızlı süreci takip edebilirsiniz. Sizler kısa sürede vize işlemlerinizin sonuçlanmasını istiyorsanız en iyi şekilde evraklarınızı tamamlamanız gereklidir. Etkili ve hızlı çözümler sonucunda her hangi bir sorun yaşamayacaksınız. Kaliteli firmalar aracılığı ile sizler vize ve pasaport işlemlerinizi yapacak ve mülakat günü sorunsuz şekilde hazır olacaksınız. Kayıt form işlemlerinde belirli bir ücreti sizler ödeyeceksiniz. Hızlı çözümler için sitemizi ziyaret etmelisiniz. Konsolosluklara yaptığınız kayıt işlemleri neticesinde evraklarınız daha hızlı şekilde sizlere sunulacaktır. İstediğiniz vize programınız takip edebilir ve gününüzü kolay şekilde öğrenirsiniz. Vize belgelerini eksiksiz şekilde yapmanız da önemlidir. Mülakat sırasında eksik belgeleriniz randevunun uzamasına neden olur. Kayıt işlemleri neticesinde daha hızlı sonuçlara eriştiğinizi de göreceksiniz. Vize takip sistemi ile günümüzde danışmanlık firmaları daha hızlı şekilde sizlere yardım ederler. Amerika Vizesi işlemleri öncesinde mutlaka danışmanlık şirketleri ile irtibata geçmelisiniz.

Amerika Vizesi

Amerikavizesi.com, vize başvurusu yapacak kişilerin en pratik ve en güvenilir şekilde Amerika Vizesi sahibi olmasını sağlamak için deneyimli vize danışmanları kadrosu ile hizmet vermektedir. Vize alımını en kısa sürede gerçekleştirmek için dört pratik adım uygulanmaktadır. Amerika vizesi için gerekli belgeleri hazırlayın, evraklarnızı kontrol edelim ve uçak bileti, konaklama, seyahat sigortası gibi konularda size yardımcı olalım, evraklarınızı konsolosluğa teslim edelim, vizeniz çıktığında teslim edelim.

footeriletisim

İLETİŞİM

29 Ekim Cad. İstanbul Vizyon Park 2.Blok 4.Kat No:410

E-mail : info@amerikavizesi.com

Fax : +90 212 542 38 94