Amerika Vizesi İstanbul

Anasayfa / Amerika Vizesi İstanbul 7 Nisan 2015

Amerika vizesi ile sizler fırsatlar ülkesinin ayrıcalıklarından yararlanma hakkı elde edeceksiniz. Amerika vizesi almak belirli bir süreçten geçer. Amerika vize almak isteyenlere bazı sıkı tedbirler getirir. İşlem süreçleri için sizler hızlı bir sonuç almak istiyorsanız danışmanlık şirketleri aracılığı ile kısa sürede işlem kolaylığı elde etmiş olacaksınız. Amerika ülkesi vize randevusu öncesi belirli bir miktar parayı Türkiye İş bankası aracılığı ile yatırmanız gereklidir. Sizlere verilen pin numarası ile işlemlerinizin takibini sağlayacaksınız.Amerika Vizesi İstanbul ile sizler işlerinizi daha kolay yaparsınız.

Amerika’ya gitmek için Amerika vizesi İstanbul başvuru aracılığı yapabilirsiniz. Elçiliklerin isteyeceği evrakları gününde yapmalı ve mülakatta hazır olmanız gereklidir. Göçmen hizmetleri büyükelçilik binalarından verilir. Bütün vize işlemleri ise İstanbul başkonsolosluk aracılığı ile gerçekleştirilir. Sağlık, gezi ve seyahat türünde sizler vize için gerekli evrakları tamamlamalısınız. Firma ve şahıs olarak başvuru edebilirsiniz. Evrakların hepsi istenir sizlerin ikametgâhı adresi de önemlidir.

Göçmen dışında herkes İstanbul’dan Amerika vize başvurusu yaparlar. Vize başvuruları için sizler hazır olmalı ve gereken evrakları tamamlamış olmalısınız. Amerika ülkesi ciddi takip yaptığı için danışmanlık firmalarından rehberlik hizmeti almanız tavsiye edilir. Zamandan kazanmış olur ve işlemlerinizin takibi sırasında herhangi bir zorluk çekmezsiniz. Başvuru işlemlerinizden sonra kendiniz elçiliklere bizzat gidersiniz. Sizlere mülakat için bazı sorular sorulur. Güven verici yanıtlar vermeniz önemlidir. Vize işlemlerinde kaç ay süre ile kalacağınızı da bildirmelisiniz.

Amerika ülkesine vize almak için sizler mutlaka İstanbul elçiliği ile başvuru yapmanızı gerektirir. Amerika vizesi İstanbul merkezi sizlere danışmanlık hizmeti sağlar ve işlemlerinizin daha hızlı sürmesini gerçekleştirir. Kısa sürede danışmanlık hizmetleri aracılığı ile vize takip işlemlerinizde sıkıntı çekmezsiniz. Turist vizeleri ise 6 aylık olarak çıkar ve katları olarak sizlerin kalma isteğinize göre artırılır. B1 ve B2 vize işlemlerinde istenen evraklar farklı amaçlı olarak sizlere sunulur. Sizler kendiniz için kolaylık olması amacıyla danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak vize sürecinizde yaşayacağınız sorunları ortadan kaldıracaksınız. Hızlı çözümleri sizlere danışmanlık şirketleri sağlayacak ve stres yapmadan vize işlemlerinizi halledeceksiniz. Fırsatlar ve rüya ülkesine gitme şansınızı yakaladıysanız bütün evraklarınızı eksiksiz şekilde doldurmanız sizlerden istenir.

Amerika Vizesi

Amerikavizesi.com, vize başvurusu yapacak kişilerin en pratik ve en güvenilir şekilde Amerika Vizesi sahibi olmasını sağlamak için deneyimli vize danışmanları kadrosu ile hizmet vermektedir. Vize alımını en kısa sürede gerçekleştirmek için dört pratik adım uygulanmaktadır. Amerika vizesi için gerekli belgeleri hazırlayın, evraklarnızı kontrol edelim ve uçak bileti, konaklama, seyahat sigortası gibi konularda size yardımcı olalım, evraklarınızı konsolosluğa teslim edelim, vizeniz çıktığında teslim edelim.

footeriletisim

İLETİŞİM

29 Ekim Cad. İstanbul Vizyon Park 2.Blok 4.Kat No:410

E-mail : info@amerikavizesi.com

Fax : +90 212 542 38 94