Amerika İş Vizesi

Anasayfa / Amerika İş Vizesi 1 Nisan 2015

Amerika vizesi diğer ülkelere göre zordur. Türkler özellikle çalışma şartlarının çokluğu nedeniyle büyülü ülke Amerika’ya gitmek ve hayat şartlarından yararlanmak isterler. Amerika vizesi almak isteyenlerin evraklarını çok dikkatli hazırlamaları ve hatta danışmanlık şirketlerinden de yararlanmaları gereklidir. Amerika ülkesine sadece gezme amacıyla gidilmez. Sizlerden sigortalı bir iş sahibi olmanız gerektiği evrak istenir. Bir yıl sigortalı işte çalışma durumunuz olmuşsa vize almanız kolay olur. Pasaport sürenizin 5 yıl olması da önemli bir avantajdır. 1 yıllık pasaportlarda vize alım işlerinde sorunlar çıkabilir. Pasaportunuzda özellikle hangi ülkelere seyahat ettiğinize bakılır. İran, Suriye gibi ülkelere gitmişseniz vize almanız zorlaşacaktır.

Amerika iş vizesi cazip bir ülke olduğu kadar ülkeye girişlerde sıkı tedbir uygular. Amerika ticari vize alma durumlarında da aynı şekilde evrakların doğru şekilde hazırlanması gereklidir. Pasaportunuzda Shengen vizesi olması da gereklidir. Shengen vizesi ile Amerika’ya rahatlıkla vize alabilirsiniz. Sabıkanızın olmaması ve aile geçmişinizin temiz olması önemli bir ayrıntıdır. Amerikan konsolosluğunun istediği belgeleri eksiksiz yaptığınız zaman vize alma şansınız da kolaylaşacaktır. Amerika ticari vize sizlerden istenen evraklar standarttır. Başvuru yapacağınız şirket ile ilgili bilgileri detaylı şekilde vermeniz istenir. Ticari vizelerde Amerika sizlerden çalışma koşullarınıza göre farklı evraklar ister. SSK’ya bağlı çalışan iseniz evraklarınız da farklı olacaktır. Firma çalışanları özellikle firmalarından yazı alması gerekir. Banka hesabınızda her zaman belirli bir miktar para bulunması gerekir.

Amerika’da çalışmak isteyenler özellikle Amerika çalışma vizesi için belirli evrakları da yanlarında bulundurmaları gereklidir. Üzerinizde mal ve mülk olması da vize işlemlerinde sizlere kolaylıklar sağlar. Gidiş ve dönüş biletlerinizin her zaman ayrıntılı dökümünü alın. Amerika’ya gidiş nedeninizin ayrıntısını gösteren evrak önemlidir. Vize randevunuz sırasında ciddi görünmeniz çok önemlidir. Net ve emin cevaplar vererek kendinize güvendiğinizi göstermelisiniz. Başvuruyu bizzat kendiniz yapmalısınız bu ayrıntı önemlidir. Vize işlemlerinde gerekli şekilde evraklarınızı ayarladığınız zaman işlem kolaylığı olur ve kolay şekilde vize alırsınız. Amerika bir rüya ülkesi ve çalışma alanı yoğun bir ülkedir. Amerika ülkesine vize alım işlemlerinde belirtilen evrakların doğru ve düzgün olması çok önemlidir.

Amerika Vizesi

Amerikavizesi.com, vize başvurusu yapacak kişilerin en pratik ve en güvenilir şekilde Amerika Vizesi sahibi olmasını sağlamak için deneyimli vize danışmanları kadrosu ile hizmet vermektedir. Vize alımını en kısa sürede gerçekleştirmek için dört pratik adım uygulanmaktadır. Amerika vizesi için gerekli belgeleri hazırlayın, evraklarnızı kontrol edelim ve uçak bileti, konaklama, seyahat sigortası gibi konularda size yardımcı olalım, evraklarınızı konsolosluğa teslim edelim, vizeniz çıktığında teslim edelim.

footeriletisim

İLETİŞİM

29 Ekim Cad. İstanbul Vizyon Park 2.Blok 4.Kat No:410

E-mail : info@amerikavizesi.com

Fax : +90 212 542 38 94