Amerika B1 Vizesi

Anasayfa / Amerika B1 Vizesi 2 Eylül 2014

Amerika seyahatiniz için B1 vizesi başvurusu yapmak istiyorsanız, 444 37 17 çağrı merkezi aracılığıyla vize danışmanları tarafından, tüm soru ve sorunlarınız için danışmanlık alabilir ve kolayca Amerika Vizesi sahibi olabilirsiniz.

B1 vizesi uygulama işlemleri özellikle göçmen olmayan vizeler grubu içerisinde yer alır. Geçici iş nedeni ya da turistik gezi, hastalık tedavisi gibi nedenlerle Amerika’ya giriş yapmak isteyenlere verilen bir vizedir. Amerika vizesi işlemleri için Amerika B1 vizesi kısa süreliğine alınır. Amerika B1 vizesi alacak olan kişiler 1 yılı geçiremezler. Kalma sürelerini uzatmak isteyenler 6 ay ve katları şeklinde uzatma yolunu yapabilirler. Vize başvurularında en önemli neden başvuru nedeniniz özellikle turistik, tıbbı sorunlar ya da iş ziyaretleri ile ilgili olmalıdır. B1 vizesi başvurusu yapacak olan kişilerin geri dönüşlerinde mutlaka kendi ülkelerinde ikamet edecekleri evlerinin olması da zorunludur. Vize başvurusu sırasında sizlerden çalışacağınız iş hakkında da yeterli ve detaylı bilgi araştırması yaparlar.

B1 vizelerinde herhangi bir nedenle uzatılması gerektiğinde giriş bölümünde doldurdukları I_94 formunda verilen tarihi uzatmak için sizlerin Department of Homeland Security’s Bureau of Citizenship and Immigration Services bölümüne dilekçe ile başvuru etmeniz gereklidir. Başvuru kabulü ya da geri çevrildiğine dair sizlere gerekli bilgiyi kısa sürede verirler. Amerika ticari vize almak isteyenlerin evraklarını dikkatli şekilde doldurmaları gereklidir. Amerika’ya her yıl düzenli olarak birçok göçmen iş amacı ya da seyahat nedeniyle giderler. Amerika vizesi almak bu sebeple zorlaştırılmıştır. Sizler mutlaka danışman firmalarında yardım alarak vize alma işlemlerinizi kısa sürede sonuçlandırabilirsiniz.

Amerika ülkesi herkesin gözünde rüyalar ülkesi olarak da bilinir. Amerika vizesi için gerekli evraklar işlemlerine geçmeden önce ilk uygulama bankaya belirli bir miktar para yatırmanız gerektiğidir. Sizlere belirli bir pin numarası verilir ve bu numarayı saklamanız istenir. Mülakat sırasından önce de sizler belirli bir ücreti yatırmanız gerekmektedir. Müracaatlarınızı size verilen gün ve saatte mutlaka tüm evraklarınız hazır olacak şekilde yapmalısınız. Sizlerin çalışma durumları, sağlık belgeleri ve tüm açıklayıcı belgeleri yanınızda bulunacak şekilde o gün hazır olmalısınız. Vatandaşlık ve göçmenlik kanunlarına göre eğer göçmen değilseniz ve vize başvurusu yapacaksanız Amerika dışında ikametinizin bulunması da gereklidir. Sosyal ve ekonomik durumunuzu ayrıntılı şekilde evraklarla belirtmeniz istenir.

Amerika Vizesi

Amerikavizesi.com, vize başvurusu yapacak kişilerin en pratik ve en güvenilir şekilde Amerika Vizesi sahibi olmasını sağlamak için deneyimli vize danışmanları kadrosu ile hizmet vermektedir. Vize alımını en kısa sürede gerçekleştirmek için dört pratik adım uygulanmaktadır. Amerika vizesi için gerekli belgeleri hazırlayın, evraklarnızı kontrol edelim ve uçak bileti, konaklama, seyahat sigortası gibi konularda size yardımcı olalım, evraklarınızı konsolosluğa teslim edelim, vizeniz çıktığında teslim edelim.

footeriletisim

İLETİŞİM

29 Ekim Cad. İstanbul Vizyon Park 2.Blok 4.Kat No:410

E-mail : info@amerikavizesi.com

Fax : +90 212 542 38 94